מתודולוגיית היישום הייחודית של LinkIT

כמומחית בתחומה, LinkIT פיתחה תהליך עבודה ומתודולוגיה ייחודית, המותאמת לחברות, ארגונים ועסקים, בעזרתה היא תופרת לכל ארגון את החליפה הטכנולוגית המדויקת והנכונה לו ביותר ומלווה אותו לשיפור ושדרוג הביצועים העסקיים, בעזרת מערכות מחשוב מתקדמות.

תהליך עבודה - LinkIT

אפיון הצרכים

בשלב ראשון, הצוות המוביל שלנו, המונה את מיטב אנשי המקצוע בתחום מערכות המידע והשיווק הדיגיטלי, ינתח בעזרת צוותי הארגון את הצרכים והיעדים העסקיים והארגוניים, ויאפיין את התהליכים הטכנולוגיים הנדרשים, על מנת לתת להם מענה.

תכנון והתאמת פתרונות רלוונטיים

לאותם צרכים ויעדים עסקיים וארגוניים, יתכנן, יעצב ויתאים הצוות המקצועי את הפתרונות המובילים, המתקדמים והמדויקים ביותר, בהתאם לתקציב שהוגדר ולאילוצים או מגבלות קיימים, במידה וישנם.

יישום והטמעה

לאחר תכנון קפדני של הפתרונות האפקטיביים ביותר, ידאג הצוות המוביל של LinkIT ליישום מהיר, הקמה והטמעה יעילה של הטכנולוגיה בכל הדרגים השונים בארגון – לטובת מימוש מקסימלי והפקת המירב מהמערכות, במינימום הפרעות. לכך נוספת בקרת איכות קפדנית, שמבטיחה את שלמות, יציבות ואמינות המערכת, החל מהיום הראשון.

מעקב ותמיכה

לאחר ההקמה וההטמעה, אנו ממשיכים ללוות את הארגון לאורך כל הדרך, עוקבים, מדריכים, מבצעים בקרת איכות ושיפור תהליכים, וכמובן מעניקים שירותי תמיכה שמבטיחה תפעול שקט ללא הפרעות, כל זאת, בהתאם לחוזה שמותאם, באופן אישי לכל ארגון.

יתרונות התהליך עבודה של LinkIT