לקוחות נבחרים

"ברצוני להודות על הליווי והתמיכה שנתתם לחברה ולי באופן אישי במהלך כהונתי. השרות שהתקבל היה תפור לצרכיה ומידותיה של החברה."
אייל לוי
מנכ"ל לה-קרים
"הגישה והשירות של LinkIT הם מקצועיים ואיכותיים. העבודה עם LinkIT פתחה בפנינו עידן חדש של מקצוענות בכל הנוגע להטמעה ותפעול של מערך המחשוב בחברות דור שירותים פרמצבטיים ומדיקליקס."
אבנר דור
מנכ"ל דור שרותים פרמצבטיים ומדיקליקס
"הליווי הצמוד, הידע המקצועי שהפגנתם ובעיקר התאמת והטמעת הפתרון הנכון לצרכי הארגון הביאו לשיפור במהלכי ההתייעלות של החברה ולחסכון בעלויות השוטפות."
יורם גבאי
מנכ"ל גלית החברה לאיכות הסביבה
"השירות שאני מקבל מחברת LinkIT תמיד יעיל, מהיר ומקצועי. החל מאפיון והבנת הצרכים של החברה, הטמעת פתרונות ישימים ואפקטיביים, ותמיכה שוטפת אדיבה ומסורה. הם תמיד שם עד לסיום כל משימה בצורה הטובה ביותר, שקט לנו ורגוע שאנחנו בידיים מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר."
יגאל סטריגונוב
מנכ"ל ע.נ.פ ציפויים ועבודות הנדסיות
"איכות ניהול מערך המחשוב עבר קפיצת מדרגה, תוך הכנסת יכולות Enterprize והתאמתן לארגון קטן יחסית. טל מכוון, ממליץ פרו אקטיבית, עוזר להפריד בין עיקר וטפל, ומבצע בשיטתיות ויעילות. נוכחותו נותנת לי את השקט להתמקד בליבת העשייה של הארגון, בידיעה שמערכות המידע בידיים טובות."
ערן אייסלר
CIO, אונקוהוסט
"מערכת הדוא"ל שלנו הינה מורכבת וגדולה במיוחד בנפחיה וההעברה דרשה מיומנות לא מועטה והסתיימה בהצלחה. מאז אנו מקבלים אוזן קשבת ושירות מקצועי, יעיל ומהיר בטיפול בבעיות שוטפות במערכת."
נפתלי ספיר
מנהל IT, סוכנות דבורה הריס
"אבקש לציין את השירות המצויין שקיבלתי. ההתקנה וההקמה דרשה טיפול צמוד, וברצוני לציין במיוחד את השירות והליווי הצמוד והמקצועי שהוענק לי במסגרת זו. כל הצוות שליווה אותי היה שירותי ביותר ומקצועי ביותר ועזר וליווה אותי בצורה מעולה ואין לי אלא לציין אותם לשבח."
שלום דביר
עורך דין ונוטריון
"למן הרגע הראשון בעבודה שלנו הייתה הקשבה לקשיים שהתמודדנו איתם תוך מתן מענה מהיר והתאמת פתרונות שתרמו להתייעלות משמעותית בעבודת הצוות בחברה תוך שמירה על גבולות התקציב שהגדרנו."
דודי אלון
מנכ"ל יתד יועצים
"הלווי המקצועי שקיבלנו עזר לנו להקים ולהטמיע את המערכת בצורה היעילה ביותר."
חגי חשפר
מנהל מערכות IT אופיס טקסטיל