אבחון ומיפוי מערך המחשוב

תקלות מחשוב עלולות לשבש את העבודה השוטפת בעסק ולגרום לירידה בתפוקות, לשיבושים באספקה, לאבדן מידע עסקי יקר ולפגיעה באמון הלקוחות.

על מנת להימנע מתקלות חשוב לזהות את הגורמים הפוטנציאליים לתקלות עוד לפני התרחשותן ולנקוט יוזמה בפעולות מנע פרואקטיביות שיבטיחו את רצף העבודה ו- “שקט תפעולי” לבעל העסק. 

הגורמים לתקלות הם רבים ומגוונים: תקלות תוכנה (Software) כמו תוכנות לא מעודכנות שאינן תואמות את גרסת מערכת ההפעלה, רכיבי תוכנה מיותרים או מזיקים שמותקנים במחשב, מערכת הפעלה לא מעודכנת, פרצות אבטחה שלא נסגרו ועוד… או תקלות חומרה (Hardware) כמו רכיבים שהגיעו למצב של ניצול מקסימלי (שטח אחסון בדיסק או זיכרון העבודה של המחשב), ועוד. 

כל התקלות הנ”ל יכולות להימנע על ידי פעולות טיפול מונע למחשבים האישיים והשרתים, שהינה חשובה לא רק להפעלה חלקה של רשת המחשבים כולה,  אלא גם מסייעת בסגירת פרצות ו- “דלתות אחוריות” שווירוסים ותוכנות זדוניות עלולים לעשות בהם שימוש ולגרום נזקים מכוונים. 

ביצוע טיפול מונע למערך המחשוב יחסוך בשורה התחתונה של הוצאות תפעול שוטפות וימנע אבדן הכנסות עקב השבתות ושיבושים לא צפויים בעבודה.

לכן הזמינו עכשיו אבחון ומיפוי למחשבי הארגון על ידי צוות מקצועי המומחה ברשתות מחשבים לעסקים. בסיום הבדיקה נגיש לכם דו”ח מפורט שיציג את המצב הנוכחי של מערך המחשוב, והמלצות לטיפול מונע שישפר את התפקוד של כל רכיב במערך המחשוב של העסק.

היערכות מוקדמת מונעת תקלות והשבתות

לשיחת ייעוץ חינם עם אחד המומחים שלנו, התקשר ל 076-530-1111

במסגרת האבחון נבדוק את הדברים הבאים

היערכות מוקדמת מונעת תקלות והשבתות – להזמנת אבחון