מיקרוסופט 365 – מטרייה כוללת של פתרונות לעסקים
 
פלטפורמת “מיקרוסופט 365” מאגדת מספר רב של שירותים ופתרונות בתחומים של תשתית (ניהול סביבת IT, אבטחת מידע מתקדמת) אפליקציות (אימייל, שיתוף מסמכים, שיחות ועידה, שיתוף ידע) ויישומים (כמו תוכנות אופיס הידועות word, excel, PowerPoint, outlook).
 

יתרונות הפלטפורמה – כלים רבים במקום אחד נגיש

המטרייה של מיקרוסופט 365 מאפשרת לעסקים לנהל שיחות צ’אט, לבצע שיחות וידאו קבוצתיות, לשתף קבצים ולקדם שיתופי פעולה הן קרובים והן רחוקים. מדובר בשירות שכולל גם תוכנות ידועות ושימושיות (כגון Word, Excel, Outlook  ועוד), ובנוסף שירותי ענן מתקדמים שמסייעים לניהול העסק וסביבת המחשבים שלו (אחסון מסמכים בענן OneDrive, פתרונות אבטחה ועוד).

מה כוללת הפלטפורמה:

 • כל תוכנות Microsoft Office:
  Word, Excel, Outlook, Powerpoint  לניהול מסמכים, דואר, גליונות עבודה ומצגות.

 • Exchange – תיבת מייל עסקי מאובטח, שמאפשרת שיתוף הודעות, לוח שנה ואנשי קשר.
 • SharePoint – פלטפורמת השיתוף של מיקרוסופט המתאימה לעסקים, הכוללת מאגר מסמכים, מערכות ניהול תוכן, ניהול פרוייקטים, אתרי אינטרא-נט לצוותי עבודה ועוד.
  מאפשרת סנכרון בין הצוותים השונים בארגון ומתממשקת עם יישומי Office המוכרים.
  כמו כן, המערכת מאפשרת לחברי הצוות לעבוד על הצעות ועל פרויקטים יחד בזמן אמת, תוך אספקת הגישה האינטרנטית לנתונים הרלוונטים של כל חבר/ת צוות.
   
 • Teams – המרכז לשיתוף פעולה צִוותי, לייעול עבודת הצוות בארגון (מאפשר שיתוף צוותים, פרויקטים, הטלת משימות ופיזור סמכויות תוך גישה מתאימה לקבצים הנדרשים).
   
 • שימוש בכלים נוספים מבוססי הענן של מיקרוסופט: לגיבוי, אבטחת נתונים ועוד.
   
 • אפשרות לאינטגרציה עם מערכות אחרות בארגון.

המוֹבילוּת של מיקרוסופט עם יתרון הענן: שילוב מנצח

בזכות הענן של מיקרוסופט, פלטפורמת מיקרוסופט 365 הינה בעלת ערך אמיתי לכל עסק, ומאפשרת לצוותי עבודה לעבוד במקביל על פרויקטים שונים ממקומות מרוחקים פיזית, כשכל עובד/ת מקבל/ת גישה לקבצים הנדרשים לו/ה ספציפית, בעזרת מערכת ניהול נוחה של הרשאות והקצאת משימות.

כמו כן, הענן מאפשר עבודה שאינה מוגבלת במכשיר מסויים ובעיקר כיום מדובר ביתרון חשוב (עם התפשטות גישת העבודה מן הבית וכו’). עובדי הארגון יכולים לעבוד ממחשבים נייחים או ניידים, טאבלטים או סמארטפונים. כל מה שנדרש מן העובד/ת הוא להתחבר לרשת האינטרנט ולהזדהות.

גיבוי אוטומטי של קבצים – מונע נזקים וכשלים

פלטפורמה-מבוססת-ענן זו, כוללת יתרון נוסף והוא הגיבוי האוטומטי המהיר והאפקטיבי, שמתקיים על רשת השרתים של מיקרוסופט. מדיניות שמירת המידע מונעת מחיקה זדונית או בשגגה של קבצים חשובים. מדובר בנושא חשוב עד מאד לכל מנהל/ת בארגון: הביטחון שהפרויקטים אכן מגובים ומאוחסנים במקום בטוח.

שימוש מודולרי וחסכוני

מערכת מיקרוסופט 365 בנויה מתוך ראיית צרכי העסק: בעוד שארגונים גדולים ומרובי-צוותים ומחלקות זקוקים בדרך כלל למגוון כלים רחב והרשאות רבות למשתמשי קצה (Users), הרי שעסקים קטנים ובינוניים צריכים רק חלק מתוך האפליקציות והשימושים הרבים שהמערכת מציעה. לפיכך – לכל עסק ניתנה האפשרות להחליט באיזה מן האפליקציות להשתמש – ולשלם רק עבור השימוש החודשי (במודל SAAS)

לחברת Link-IT ניסיון רב בהטמעת פלטפורמת מיקרוסופט 365 בקרב עסקים וארגונים מכל גודל או תחום בתעשייה, כולל אינטגרציה עם מערכות קיימות בארגון, התקנת רשתות מחשבים, בדיקות הגנה והגדרות אבטחה כנגד ספאם ומתקפות סייבר, הגנת הפרטיות ועוד.

מעוניינים לדעת עוד על מיקרוסופט 365? רוצים להזמין התקנה של המערכת? צרו אתנו קשר כאן.